راهنمای خرید آنلاین عینک و استفاده از خدمات

خرید آنلاین عینک روشی نوین و اقتصادی جهت تهیه فریم عینک، با داشتن حق انتخاب بیشتر و صرف هزینه و زمان کمتر نسبت به خرید حضوری عینک می باشد . تست آنلاین فریم عینک قبل از خرید و همچنین امکان تست چندین فریم عینک در منزل جهت اطمینان از ظاهر و کیفیت از مزایای خرید آنلاین عینک بوده و در صورت تایید مدل و درخواست شما کلیه خدمات ساخت عینک طبی و تعویض شیشه عینک طبی شما نیز توسط متخصصین اپتیک موسسه تیتک انجام می پذیرد. امید است با ارائه اطلاعات مناسب بتوانیم شما را در انتخاب فریم و عدسی متناسب با فریم، نسبت به نمره موجود در نسخه پزشک یاری رسانیم .

بدین منظور تیتک با ایجاد امکان انتخاب  چندین فریم عینک طبی و یا  چندین فریم عینک آفتابی دلخواه از روی سایت و  ارسال رایگان تهران  کالا ها توسط کارشناس فنی عینک جهت  امتحان فریم های انتخابی روی صورت ، درنظر دارد با ترکیب روش های سنتی و روش های نوین امکان تجربه خرید آسان و تست فریم بر روی صورت قبل از خرید را برای مشتریان خود فراهم آورد .

بخش های اطلاعاتی زیر شما را در نحوه استفاده از خدمات و خرید آنلاین عینک یاری خواهند رساند .

انتخاب و خرید آنلاین عینک طبی

انتخاب فریم
۱
جهت خرید آنلاین عینک از بین فریم های موجود در سایت تا سقف ۱۸ مدل فریم عینک طبی یا فریم عینک آفتابی مورد توجه خود را انتخاب کرده و به سبد سفارشات بیافزایید .
جهت تسهیل در انتخاب عینک طبی ، نرم افزار تست آنلاین فریم عینک نیز در دسترس شما قرار دارد .

سفارش اینترنتی خرید عینک طبی

ثبت سفارش
۲
پس از انتخاب مدل های مورد نظر به صفحه سبد سفارشات خود وارد شده و بر روی کلید اتمام خرید کلیک نمایید.
در صفحه تکمیل اطلاعات سفارش پس از تکمیل مراحل ثبت نام و اطلاعات تماس ، گزینه تست در منزل را انتخاب و بر روی کلید ثبت سفارش کلیک نمایید .

تست آنلاین عینک طبی در منزل

تست در منزل
۳
پس از هماهنگی زمان ارسال ، فریم های عینک درخواستی شما جهت تست در منزل همچنین دریافت مشاوره فنی توسط کارشناس اپتیک به رایگان ارسال میگردند.
پس از تست فریم ها بر روی صورت و همچنین تایید مدل و کیفیت فریم خرید شما نهایی شده و صدور فاکتور انجام میگردد .
عدم تایید و انتخاب = عدم پرداخت هزینه

ساخت فوری عینک طبی و تعویض شیشه عینک در کوتاه ترین زمان

پرداخت
۴
پس از صدور فاکتور امکان پرداخت به سه روش پرداخت آنلاین ، دستگاه کارت خوان و یا نقدی میسر می باشد .
در صورت نیاز به ساخت عینک طبی و یا تعویض عدسی عینک به راهنمای ساخت و نصب عدسی عینک طبی مراجعه نمایید یا در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.
انتخاب و خرید آنلاین عینک طبی

انتخاب فریم
۱
جهت خرید آنلاین فریم عینک از بین فریم های موجود در سایت ، فریم عینک طبی یا فریم عینک آفتابی مورد نظر خود را انتخاب کنید .
پس از ورود به صفحه کالا ، به سایزهای مهم فریم در بخش "مشخصات فنی" ، جهت تناسب عرض فریم با پهنای صورت خود به دقت توجه فرمایید .
بر روی دسته یا داخل پل وسط عینک شما سایز های اصلی فریم به اختصار درج شده است . اندازه حدقه ، اندازه پل ، اندازه دسته و همچنین عرض فریم .

خرید اینترنتی عینک طبی بر اساس سایز صورت

بررسی اندازه ها
۲
برای پیدا کردن یک فریم عینک مناسب عرض فریم مهمترین فاکتور جهت تناسب عینک با صورت شماست .
سایزهای مهم عینک طبی
عدد اول از سمت چپ بر حسب میلیمتر ، نشان دهنده اندازه حدقه فریم است و با دانستن این عدد میتوان به عرض حدودی فریم پی برد .
۲ × حدقه فریم + پل = حدود عرض فریم
جهت آگاهی بیشتر از سایزها به بخش شناخت سایزهای فریم عینک مراجعه نمایید .

تست آنلاین عینک و خدمات ساخت عینک طبی

تست آنلاین فریم
۳
به وسیله نرم افزار تست آنلاین عینک میتوانید فریم عینک منتخب خود را به صورت آنلاین بر روی صورت تست کرده و از تناسب ظاهری آن نیز اطمینان حاصل نمایید.
برای انجام این کار پس از ورود به صفحه اطلاعات کالا بر روی کلید امتحان روی صورت کلیک نموده و وارد برگه تست آنلاین عینک شوید .
سپس با آپلود کردن یک عکس تمام رخ و قرار دادن فریم روی صورت به راحتی از ظاهر فریم منتخب خود اطمینان حاصل نمایید .
کیفیت عکس را فراموش نکنید

سفارش اینترنتی خرید عینک طبی

ثبت سفارش
۴
پس از تایید سایز و ظاهر فریم فریم مورد نظر خود را به سبد سفارشات افزوده و به صفحه سبد سفارشات وارد شده و بر روی کلید اتمام خرید کلیک نمایید.
در صفحه تکمیل اطلاعات سفارش پس از تکمیل مراحل ثبت نام و اطلاعات تماس ، روش ارسال پستی و درگاه بانکی جهت پرداخت را انتخاب و بر روی کلید ثبت سفارش کلیک نمایید .
در صورت نیاز به ساخت عینک طبی و یا تعویض عدسی عینک به راهنمای ساخت و نصب عدسی عینک طبی مراجعه نمایید.

انتخاب و خریدآنلاین عدسی عینک طبی

انتخاب عدسی
۱
جهت تعویض شیشه عینک و همچنین ساخت عینک طبی با توجه به شماره و گروه آستیگمات چشم و شرایط کاری خود نوع عدسی عینک طبی مورد نیاز را انتخاب نمایید.
برای اطلاعات بیشتر از انواع عدسی همچنین کاربرد آن ها به صفحه انواع عدسی عینک طبی مراجعه نمایید.
در صورت نیاز به دریافت مشاوره انتخاب و خرید آنلاین عدسی عینک طبی با ما تماس بگیرید.

دریافت نسخه چشم پزشکی

ارسال نسخه
۲
جهت ارسال نسخه چشم پزشکی و نمره عینک خود از طریق تلگرام ، تصویر نسخه پزشکی خود را به شماره ۶۹۰ ۰ ۱۲۳ - ۰۹۱۲ ارسال نمایید و ساکنین استان تهران در صورت تمایل به تعیین نمره از روی عینک قبلی جهت مشخص نمودن روز و ساعت مراجعه حضوری کارشناس با دفتر تیتک به شماره ۶۴ ۹۲ ۳۹ ۶۶ تماس حاصل نمایید.

ساخت عینک طبی و تعویض شیشه عینک

دریافت فریم
۳
پس از انتخاب نوع عدسی و مشخص شدن نمره عینک ، به ازای هر چشم با توجه به گروه آستیگیمات یک عدد از عدسی مورد نظر را به سبد سفارشات افزوده و مراحل تکمیل سفارش و ثبت اطلاعات تماس را به پایان برسانید.
پس از ثبت سفارش شما ، کارشناس تیتک جهت هماهنگی زمان دریافت فریم با شما تماس خواهد گرفت .

ساخت فوری عینک طبی و ساخت عینک طبی و تعویض شیشه عینک در کوتاه ترین زمان

ساخت و تحویل
۴
پس از دریافت فریم شما ، فریم عینک جهت ساخت و نصب عدسی عینک به لابراتوار ساخت ارسال میگردد.
پس از اتمام مراحل ساخت و تایید کیفیت و مطابقت مجدد عینک ساخته شده با نسخه پزشکی ، عینک ساخته شده مجددا توسط کارشناس برای شما ارسال میگردد .

به زودی

به زودی